Wróć

Juniorzy Młodsi (16, 17 lat)

60 metrów

Bartłomiej Knapczyk (r. ur. 2001) – 7,48s
3.02.2018 r. Halowe mistrzostwa województwa, Brzeszcze.


100 metrów

Andrzej Pitek (ur. 1962 r.) - 11,5 s
29.04.1978 r. - Zawody Otwarcia Sezonu, Nowy Targ

Bartosz Rusin (ur. 1985 r.) - 11,5 s (wyrównanie rokordu)
15.05.2002 r. - Puchar Jana Humberta w Lekkoatletyce, Licealiada Powiatowa, Rabka Zdrój

Bartłomiej Knapczyk (r. ur. 2001) – 11,40s
12.10.2018 r. Indywidualna, powiatowa licealiada (U18). Nowy Targ, stadion miejski.


200 metrów

Zbigniew Kubik (ur. 1960 r.) - 24,8 s
09.10.1977 r. - Jesień Ziem Górskich, Stadion KS "Sandecja" Nowy Sącz

Adam Wnęk (ur. 1965 r.) - 24,8 s
22.09.1982 r. - Liga Szkół Ponadpodstawowych, Nowy Targ

Damian Szymczak (ur. 1988 r.) - 24,72 s (pomiar elektroniczny)
17.05.2005 r. - Małopolska Licealiada Młodzieży, Stadion KS "Wawel" Kraków

300 m

Robert Bieda (ur. 1993 r.) - 39,43 (pomiar elektroniczny)
01.05.2010 r. - II Memoriał Trenerów, Stadion KS "Wawel" Kraków

 

400 m

Zbigniew Kubik (ur. 1960 r.) - 54,0 s
29.04.1977 r. - Jesień Ziem Górskich, Stadion KS "Sandecja" Nowy Sącz

Bartłomiej Chowaniec (ur. 1999 r.) – 52.87 (pomiar elektroniczny)
12.06.2016 r. - 10. Otwarty Puchar Krakowa,
stadion AWF Kraków.

 

600 m

Oskar Nowak (ur. 1996) - 1:31.01 (pomiar elektroniczny)

29.08.2013 r. - Miting Lekkoatletyczny "Witaj Szkoło", stadion MOS Sosnowiec.

 

800 metrów

Zbigniew Pełeński (ur. 1962 r.) - 2.08,8 s
02.06.1978 r. - Puchar Przeglądu Sportowego, Stadion KS "Sandecja" Nowy Sącz

Norbert Bieda (ur. 1993 r.) - 2.05,28 s (pomiar elektroniczny)
12.09.2010 r. - Finał Otwartego Pucharu Krakowa, stadion AWF.

1000 metrów

Wojtoń Marek (ur. 1961 r.) - 3:01,6 s (pomiar ręczny)

9.10.1976 r. - Liga Województwa Nowosądeckiego Młodzików, Stadion KS "Sandecja" Nowy Sącz

Robert Bieda (ur. 1993 r.) - 2.37,81 s (pomiar elektroniczny)

01.05.2010r. - II Memoriał Trenerów, Stadion AZS AWF Kraków

1500 metrów

Robert Bieda (ur. 1993 r.) - 4.22,2 s (pomiar ręczny)
27.05.2010 r. - Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce, Rabka Zdrój

Robert Bieda (ur. 1993 r.) - 4.13,08 s (pomiar elektroniczny)
27.04.2010r. - II rzut. Liga Lekkoatletyczna Szkół Ponadgimnazjalnych, Stadion AWF Kraków

 

3000 metrów

Stanisław Rychtarczyk (ur. 1970 r.) - 10.16,0 s
30.05.1987 r. - Wojewódzka Spartakiada Młodzieży, Stadion Miejski Nowy Targ

Błażej Knutelski (ur. 2000 r.) - 9:54.13 (pomiar elektroniczny).
20.05.2017 r.- Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Juniorów Młodszych U18, Kraków, stadion AWF.


5000 metrów

Błażej Knutelski (ur. 2000 r.) - 17:36.23 (pomiar elektroniczny)
3.06.2017 r. - Mistrzostwa Województwa Śląskiego, Bielsko Biała, stadion KS „Sprint”.

 

1500 m z przeszkodami

Czesław Buńda (ur. 1959 r.) - 5.40,2 s
15.10.1976 r. - Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Juniorów, Kraków

 

2000 m z przeszkodami

Jacek Krauzowicz (ur. 1958 r.) - 7:05,0 s (pomiar ręczny)
18.05.1975 r. Liga Juniorów, Kraków

Franciszek Sutor (r. ur. 1994 r.) - 7:14.64 s (pomiar elektroniczny)
18.06.2011 r. - Puchar Krakowa II, stadion AWF Kraków.

 

60 metrów przez płotki

Marcin Bigos (ur. 2000 r.) - 9.87 s.
22.01.2017 r. - VII Halowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkoatletyce, hala Gminy Brzeszcze.


110 metrów przez płotki (91,4 cm)

Marcin Bigos (ur. 2000 r.) - 17.40 s (pomiar elektroniczny)
13.05.2017 r. - Miting „I Ty możesz zostać Mistrzem), Kraków, stadion AWF.


110 metrów przez płotki (100,0 cm)

Rafał Kos (ur. 1971 r.) - 17,52 s (pomiar elektroniczny)
18.06.1988 r. - Mistrzostwa Makroregionu, Kraków

 

300 m przez płotki (84 cm)

Rafał Kos (ur. 1971 r.) - 45,14 (pomiar elektroniczny)
01.05.1988 r. - Kryterium Kadry Spartakiadowej, Kraków

 

400 m przez płotki (84 cm)

Zbigniew Kubik (ur. 1960 r.) - 64,8 sek. (pomiar ręczny)
12.06.1977 r. - I Spartakiada Młodzieży Województwa Nowosądeckiego, Stadion KS "Sandecja" Nowy Sącz

Bartłomiej Chowaniec (ur. 1999 r.) – 1:01.02 (pomiar elektroniczny)
25.06.2016 r. - Miting „I Ty możesz zostać Mistrzem”,
stadion AWF Kraków.

 

Skok wzwyż

Andrzej Kopiński (ur. 1959 r.) - 180 cm
14.10.1976 r. - Jesień Ziem Górskich, Stadion KS "Sandecja" Nowy Sącz

 

Skok o tyczce

Wojciech Tischner(ur. 1971 r.) - 210 cm
02.10.1988 r. - Mistrzostwa Makroregionu w Wielobojach, AZS - AWF Kraków

 

Skok w dal

Łukasz Domalik (r. ur. 2002) – 5,86 m
2.02.2019 r. Halowe mistrzostwa województwa, Brzeszcze.

Andrzej Kopiński (ur. 1959 r.) - 6,25 m
29.09.1975 r. - Jesień Ziem Górskich, Stadion KS "Sandecja" Nowy Sącz

Trójskok

Wojciech Tischner (ur. 1971 r.) - 13,18 m
29.05.1988 r. - I Rzut Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, Rzeszów

Pchnięcie kulą; (6kg)

Paweł Łukaszka (ur. 1962 r.) - 12,17 m
20.06.1978 r. - Zawody Wojewódzkie o Puchar PS, Stadion "Sandecji" Nowy Sącz

Pchnięcie kulą (5kg)

Krzysztof Kosakowski (ur. 1998 )- 13.41 m

7.02.2015 r. - V Halowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Juniorów i Juniorów Młodszych, hala UKS Gminy Brzeszcze.

Krzysztof Kosakowski (ur.1998 r.) - 14,11 m.
23.10.2015 r. – Małopolska Indywidualna Licealiada w Lekkoatletyce Juniorów Młodszych, stadion AWF Kraków.

 

Rzut dyskiem (1,5 kg)

Krzysztof Kosakowski (ur.1998 r.) - 38.03 m.
19.09.2015 r. - Miting Lekkoatletyczny „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MISTRZEM”, stadion AWF Kraków.

 

Rzut oszczepem (700 g)

Norbert Kowalczyk (r. ur. 2001) – 41,33 m
5.10.2017 r. Indywidualna powiatowa licealiada (U18). Nowy Targ, stadion miejski.

 

Rzut oszczepem (800 g)

Czesław Waksmundzki (ur. 1962 r.) - 56, 42 m
14.10.1978 r. - Liga Okręgowa Seniorów, Nowy Targ

Rzut oszczepem (800 g - nowy typ)

Kazimierz Sołtys (ur. 1970 r.) - 41,86 s
19.05.1987 r. - Wojewódzka Spartakiada Młodzieży, Stadion Miejski Nowy Targ

 

Dziesięciobój

Wojciech Tischner (ur. 1962 r.) - 4387 pkt

100 m - 12,00 s
skok w dal - 5,86m
pchniecie kulą - 9,23 m
skok wzwyż - 159 cm
400 m - 56,5 s
110 m przez płotki - 18,0 s
rzut dyskiem - 27,02 m
tyczka - 210 cm
rzut oszczepem - 36,58 m
1500 m - 5.43,05 s
01-02.10.1988 r. - Mistrzostwa Makroregionu w Wielobojach, Kraków

 

4x100 m

Maczek Andrzej (ur.1972r.)
Fryźlewicz Edward (ur. 1972r.)
Bryjak Stanisław (ur. 1973r.)
Benedyk Robert (ur. 1973r.)

- 48,9 s
02.06.1989 r. - Wojewódzka Spartakiada Młodzieży, Stadion KS "Sandecja" Nowy Sącz

 

Bartłomiej Majerczak (r. ur. 2002)
Michał Szwajnos (r. ur. 2002)
Kamil Górecki (r. ur. 2001)
Bartłomiej Knapczyk (r. ur. 2002)

- 45,16 s
17.10.2018 r. Małopolska licealiada, I rzut ligi, Kraków AWF.



4x400 m

Piotr Marek (ur. 1963 r.)
Ryszard Wójtowicz (ur. 1962 r.)
Krzysztof Knapczyk (ur.1962 r.)
Zbigniew Pełeński (ur. 1962 r.)


- 4:01,2 s (pomiar ręczny)

3.06.1979 r. - Spartakiada Młodzieży Województwa Nowosądeckiego, Stadion KS "Sandecja" Nowy Sącz

 

Patryk Kasprzak (ur. 1993 r.)
Daniel Mastalski (ur. 1993 r.)
Norbert Bieda (ur. 1993 r.)
Robert Bieda (ur. 1993 r.)

- 3:42.69 s (pomiar elektroniczny)
5-6.06.2010 r. - Ponadwojewódzkie Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Juniorów Młodszych i Ponadwojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Lekkiej Atletyce, Kraków

 

Sztafeta szwedzka (400, 300, 200, 100 m)

Jakub Maj (ur. 1985 r.)
Mateusz Półtorak (ur. 1985 r.)
Filip Bizub (ur. 1984 r.)
Bartosz Rusin (ur. 1985 r.)

 

- 2:19,8 s (pomiar ręczny)

5.06.2001 r. Mistrzostwa Rejonu o Puchar Jeana Humberta, Satadion KS "Wierchy Rabka Zdrój

 

Jakub Maj (ur. 1984 r.)
Bartosz Rusin (ur. 1985 r.)
Filip Bizub (ur. 1984 r.)
Leszek Janiszewski (ur. 1984 r.)

 

- 2:18,55 s (pomiar elektroniczny)

13.06.2001 r. Małopolska Licealiada o Puchar Jeana Humberta, Stadion WKS Wawel" Kraków

 

Maraton

Aleksander Żegleń (ur. 1982 r.) - 4.25,50 s
25.09.1988 r. - X Międzynarodowy Warszawski Maraton Pokoju, Warszawa